Fashion Club Ukraine
17 | 09 | 2019
Shai Shalom
Fashion Show
Шай Шалом на Ukrainian Fashion Week
3 вересня в рамках Ukrainian Fashion Week відбувся показ колекції весна-літо резорт видатного ізраїльського дизайнера Шая Шалома. Шай вперше відвідав Україну, і деякі предмети колекції були створені спеціально для показу у Києві.
Вже майже два десятиліття непервершений, яскравий, унікальний модельєр Шай Шалом застосовує унікальний підхід, відроджуючи та відновлюючи стародавній, майже вимерлий метод - він створює персональні колекції моди для клієнтів, які поділяють його погляд на моду, одночасно як на спосіб життя та символ належності до кола причетних.

Шай Шалом самостійно прокладав свій шлях, збирав біля себе прихильників, являв світу своє особисте, притаманне тільки йому, бачення моди.

Із самого початку, відразу після закінчення Коледжу Інжинірінгу, дизайну та мистецтв в Шенкарі, він працював незалежно і поступово об'єднав біля себе велику когорту відданих клієнтів, що жадають володіти створеними майстром витворами мистецтва. Одяг від Шая Шалома – це сучасні світові технології шиття та бездоганна якість від кутюр. Кожна одиниця – виключно для свого єдиного споживача.
Фото з закритого шоу-руму дизайнера в готелі Fairmont у Києві

Майстер щосезону створює дві колекції одягу – жіночу й чоловічу, що занурюють вас в безкрайній діалог естетики високої моди. Кожен елемент кожної його колекції несе в собі задум майстра, виконує свою важливу партію в єдиному оркестрі колекції, надихає на зосередженність на кожному клієнті.

Шай завжди бачить майбутнє крізь призму минулого й теперішнього, і цим баченням пронизано всі його творіння, всі його колекції, але кожного сезону з новим відтінком, зі свіжим неповторним подихом.
Фото з закритого шоу-руму дизайнера в готелі Fairmont у Києві

Із зими 2011 Шай започаткував традицію – участь у кожному ізраїльському тижні моди. Влітку 2015 його колекції першими серед ізраїльських майстрів моди було представлено на Тижні Моди Мерседес-Бенц 2016 в Берліні, де вони вразили публіку чуттєвим, несхожим ні на що поруч, баченням майстра.

Зовсім недавно Шай Шалом створив спеціальну колекцію суконь для Місс Ізраїль королеви краси Ніколь Резніков, для її участі в конкурсі Місс Всесвіт в Тайланді. В колекції було національне вбрання, сукня 'Цвітіння на горі Хермон', яку було одягнуто для презентації Ізраїлю в конкурсі та білий вечірній костюм, який Ніколь продемонструвала в категорії традиційне вечірнє вбрання. І цей білий костюм наробив багато галасу в світі моди, він був першим брючним костюмом, який було одягнуто в цій категорії за весь час існування конкурсу. Своїм творінням дизайнер надіслав жінкам новий заповіт – головне – рухатися вперед, і в штанах це можна робити не менш успішно, ніж в сукні.
Фото з закритого шоу-руму дизайнера в готелі Fairmont у Києві

Шай вважає, що натхнення – це невловиме відчуття. Навіть найвиразніше натхнення завжди вільне від витвору, який воно породило, ніколи не залежить від нього, але завжди пов'язано з компонентами, що є його джерелом, - культурою, природою, досвідом, спогадами, асоціаціями, тканинами, кольорами і ароматами.
Нова колекція Шая пропонує жінкам нову комбінацію спідниць і топів, шортів та брюк, суконь та сорочок, комбінезонів, брючних та юбочних костюмів. Для чоловіків гендерно нейтральна концепція створює повну синергію між жіночим та чоловічим гардеробами, запозичуючи у жінок тканини, візерунки та навіть крой. У колекції представлені легкі куртки, піджаки та літні пальто.
Митець розфарбував свої творіння у такі яскраві та колоритні відтінки помаранчевого, жовтого, бірюзового та фуксії, при цьому віртуозно уникнувши аляповатості, що колекція здається просякнутою самим духом літа, відпочинку та радості. Для суконь, топів та брюк Шай використовує шовк та органзу, розшиває свої витвори намистинами і пайєтками. Доповнюють колекцію вишукані аксесуари – прозорі сумки, декоровані кольоровими вставками зі зміїної шкіри та широкі ассиметричні пояси контрастних кольорів.

Участь бренду Шай Шалом в UFW відбулася за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.